Individuální přeprava osob

Náš vozový park sestává z komfotních vozů značky Mercedes-Benz vybavených klimatizací. Naše vozy jsou vždy ve výborném stavu, stáří našich vozů nepřesahuje 5 let. Na vyžádání jsme schopni zajistit i autobus pro větší skupiny. Naši řidiči jsou zkušení, zdvořilí, dochvilní a vždy vás bezpečně dovezou na místo určení. Všichni hovoří anglicky, někteří i dalšími jazyky.                        

Také zajišťujeme turistické prohlídky Prahy a individuální výlety pro celé ČR.

Letištní transfery

Letištní transfery

Letištní transfery v Praze pohodlnými klimatizovanými vozy Mercedes-Benz s anglicky mluvícími řidiči v obleku až do Vašeho hotelu na čas a bezpečně.

Doprava na nádraží

Nádražní transfery

Dopravíme Vás klimatizovaným pohodlným vozem značky Mercedes-Benz s řidičem v obleku z Vašeho hotelu až na nádraží - a to včas a bezpečně.

Pronájem auta v Praze

Pronájem auta v Praze

Pronajměte si pohodlné auto, mini-van nebo limuzínu po Praze s anglicky mluvícím řidičem, který Vás včas a bezpečně doveze na večeři či jednání.

Pronájem auta po ČR

Pronájem auta po ČR

Najměte si auto, mini-van nebo limuzínu s řidičem v obleku, který Vás doveze včas a bezpečně kamkoliv po České republice.

Doprava do zahraničí

Doprava do zahraničí

Business taxi z Prahy do Německa, Rakouska, Slovenska, Polska či Maďarska s anglicky mluvícím řidičem.

Continental Travel poskytuje služby pro jednotlivce a malé skupiny v oblasti přepravy osob a limousine service v Praze a celé České republice již přes 10 let.