Výlet do Lednice, Valtic a Mikulova z Prahy s průvodcem

Výlet do Lednice, Valtic a Mikulova z Prahy s průvodcem

Mikulov leží v samém srdci vinařského regionu a zámek na skále je již po staletí krásnou dominantou mikulovské krajiny. Původní hrad byl darován v léno rodině Lichtenštejnů v roce 1249 králem Přemyslem Otakarem II. V pozdním 18.století jej noví majitelé z rodu Dietrichsteinů zrekonstruovali do současné podoby po požáru v roce 1719. Část Mikulova vedle zámeckého kopce se v polovině 15.století začala měnit v židovské ghetto. Lednice je nejznámější turistickou destinací na jižní Moravě se svým neogotickým zámkem a rozsáhlým parkem. Všechny cesty v zámeckém parku vedou k minaretu. Galerie, která je 60 metrů vysoká, nabízí úchvatný rozhled po krajině. Ve Valticích se nachází jedna z nejimpozantnějších barokních rezidencí ve střední Evropě. Byla navržena jako sídlo vládnoucích knížat z rodu Lichtenštejnů na počátku 18.století. Palác je obklopen anglickým parkem s chrámem bohyně Diany a dalšími neoklasicistními stavbami. Spolu s Lednicí, se kterou jsou Valtice spojeny 7 km dlouhou alejí, tvoří Lednicko-Valtický areál zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO.

Tento celodenní výlet zahrnuje návštěvu Mikulova a zámkl Lednice a Valtice (vstupné není zahrnuto do ceny výletu). Můžeme také zařídit krátkou ochutnávku vína.

Nakonfigurujte si Vaši prohlídku Lednice, Valtic a Mikulova:

 Vyber

  - :

Dospělí:

Děti:

684 EUR

744 EUR

  • 0 EUR
  • N/A EUR
  • 480 EUR
Zobrazit více jazyků Skrýt další jazyky

  • Po Út St Čt So Ne (N/A - N/A) 1 x EUR
  • Po Út St Čt So Ne (N/A - N/A) 1 x EUR
  • Po Út St Čt So Ne (N/A - N/A) 1 x EUR

Platbu můžete provést v hotovosti nebo kartou (VISA, Master, AmEx) přímo u řidiče

N/A EUR

Více o prohlídce Lednice

Lednicko-valtický areál je památka UNESCO asi 240 km na jihovýchod od Prahy. Cesta autem z Prahy zabere kolem 3 hodin.

Lednice - fotky:

Více o prohlídce Valtic

Lednicko-valtický areál je památka UNESCO asi 240 km na jihovýchod od Prahy. Cesta autem z Prahy zabere kolem 3 hodin..

Valtice - fotky:

Více o prohlídce Mikulova

Mikulov je nádherné městečko asi 230 km jihováchodně od Prahy, autem to z Prahy do Mikulova trvá asi 3 hodiny. Hlavní památky jsou zámek a Svatý kopeček, celá oblast se proslavila výborným vínem.

 

Mikulov - fotky: