Privátní výlet do Plzně z Prahy

Privátní výlet do Plzně z Prahy

Výlet z Prahy do Plzně nabízí poznávací okruh historickým centrem Plzně, návštěvu plzeňského podzemí a návštěvu plzeňského pivovaru Prazdroj spojenou s ochutnávkou slavného českého piva. Plzeň leží v západních Čechách a je poprvé zmiňována jako hrad v roce 976. Nejdůležitější památky v Plzni jsou gotická katedrála sv.Bartoloměje ze 13.století, jejíž věž je nejvyšší kostelní věží v České republice, renesanční radnice, synagoga, která je 2. největší v Evropě a dále 20km podzemních chodeb. Plzeň je také dobře známá pro své výborné pivo Pilsner Urquell, které se vaří od roku 1842 a Gambrinus, který se v Plzni vaří od roku 1869. Pivovar Prazdroj je oblíbenou turistickou atrakcí. Návštěvníci se mohou naučit něco o historie a technologii vaření piva a také ochutnat.

Tento výlet zahrnuje prohlídku města, návštěvu pivovaru Prazdroj, pivovarského muzea a historického podzemí. (Ceny vstupů nejsou zahrnuty v ceně výletu)

Nakonfigurujte si Vaši prohlídku Plzně:

 Vyber

  - :

Dospělí:

Děti:

456 EUR

496 EUR

  • 0 EUR
  • N/A EUR
  • 320 EUR
Zobrazit více jazyků Skrýt další jazyky

  • Po Út St Čt So Ne (19 pro 2022 - 19 pro 2024) 1 x 16 EUR

Platbu můžete provést v hotovosti nebo kartou (VISA, Master, AmEx) přímo u řidiče

N/A EUR

Více o prohlídce Plzně

Plzeň je prastarým městem ležícím asi 100 km na západ od Prahy. Kromě historického centra s nejvyšší kostelní věží v České republice je ve světě známá produkcí piva Pilsner Urquel v pivovaru Prazdroj. Z Prahy do Plzně to autem trvá kolem 1,5 hodiny.

 

Plzeň - fotky: