Privátní výlet do Českého Krumlova z Prahy

Privátní výlet do Českého Krumlova z Prahy

Tento celodenní výlet vás seznámí s Českým Krumlovem, který se nachází v jižních Čechách mezi meandry řeky Vltavy poblíž státní hranice s Rakouskem. Český Krumlov je klenotem v koruně středověké architektury, nezasažený náporem moderního věku. Město Český Krumlov je zasazeno do krásné krajiny a spolu se zámkem, který je druhý největší v Čechách (hned po Pražském hradu), je zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO. Součástí zámku je původní barokní divadlo a unikátní taneční sál vyzdobený okouzlujícími malbami, které zobrazují scény z Commedia dell'Arte. Český Krumlov je také centrem hudby a vizuálních umění a nabízí škálu zajímavých výstav organizovaných centrem Egona Schieleho.

Tento celodenní výlet z Prahy do Českého Krumlova zahrnuje návštěvu historického centra, zámku a kostela sv.Víta.

 

Více o prohlídce Českého Krumlova

Z Prahy do Českého Krumlova to autem trvá přibližně 2,5 hodiny. Český Krumlov je krásné středověké město zapsané mezi památky UNESCO. Musíte navštívit zámek a také barevné historické město.


Český Krumlov fotky:

Objednejte si výlet:

:


  • Zámek Český Krumlov Zavřeno Po Út St Čt So Ne (29 říj 2023 - 29 říj 2024) 1 x 16 EUR
  • Zámecká věž Zavřeno Po Út St Čt So Ne (19 pro 2022 - 19 pro 2024) 1 x 12 EUR
N/A EUR
Český Krumlov

Český Krumlov

Český Krumlov je po právu 2. nejnavštěvovanější turistickou destinací v ČR. Prozkoumejte toto středověké město zapsané v UNESCO!

O výletu ...
Objednat ...
EUR