Privátní výlet do Jižních Čech z Prahy

Privátní výlet do Jižních Čech z Prahy

Město Český Krumlov je klenotem v koruně středověké architektury. Český Krumlov se svým zámkem vytváří úchvatnou kompozici města začleněného do krajiny - a právem si zasluhuje být zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. České Budějovice byly založeny Hirzem, rytířem krále Přemysla Otakara II. a v roce 1265 získaly statut města. České Budějovice byly dlouho známé pro své výborné pivo, které se zde vařilo již od 13.století. Jednu dobu bylo město královským pivovarem pro císaře svaté říše římské a Budweiser Bier (= pivo z Budějovic) se stalo jedním z nejznámějších ležáků. Zámek Hluboká - původně královský hrad krále Přemysla Otakara II. z 2. poloviny 13.století, byl přestavěn ke konci 16.století pány z Hradce. Svou současnou podobu získal za hraběte Jana Adama Schwarzenberga. Architekti F.Beer a F.Deworetzky jej v letech 1841 až 1871 přestavěli po anglickém windsorském vzoru v neogotický zámek, který je obklopen 1,9 čtverečními kilometry anglického parku.

Výlet zahrnuje návštěvu zámků Český Krumlov a Hluboká a dále prohlídku pivovaru v Českých Budějovicích. (vstupy nejsou zahrnuty v ceně výletu)

 

Nakonfigurujte si Váš výlet do jižních Čech:

 Vyber

  - :

Dospělí:

Děti:

420 EUR

480 EUR

630 EUR

  • 0 EUR
  • N/A EUR
  • 290 EUR
Zobrazit více jazyků Skrýt další jazyky

  • Po Út St Čt So Ne (01 dub 2018 - 31 říj 2018) 1 x 13 EUR
  • Po Út St Čt So Ne (02 čer 2018 - 02 zář 2018) 1 x 13 EUR
  • Po Út St Čt So Ne (26 úno 2018 - 30 pro 2018) 1 x 6 EUR
  • Po Út St Čt So Ne (01 dub 2018 - 31 pro 2018) 1 x 6 EUR

Platbu můžete provést v hotovosti nebo kartou (VISA, Master, AmEx) přímo u řidiče

N/A EUR

Více o prohlídce Hluboké

Hluboká je jeden z nejromatničtějších zámků v České republice. Z Prahy na Hlubokou to autem zabere zhruba 2 hodiny.

 

Hluboká - fotky:

Více o prohlídce Českých Budějovic

České Budějovice (nebo Budweis v němčině)  je historické město proslavené pivem Budweiser Budvar. Z Prahy do Českých Budějovic to autem trvá přibližně 2 hodiny.

 

České Budějovice - fotky:

Více o prohlídce Českého Krumlova

Z Prahy do Českého Krumlova to autem trvá přibližně 2,5 hodiny, z Českých Budějovic thruba 30 minut. Český Krumlov je krásné středověké město zapsané mezi památky UNESCO. Musíte navštívit zámek a také barevné historické město.

 

Český Krumlov - fotky:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací