Limousine service v Praze - vozový park

Continental Travel navazuje na zkušenosti v oblasti přepravy osob a limousine service od roku 2000. Náš vozový park sestává výhradně z komfortních vozů značky Mercedes-Benz. Všechny naše limuzíny a mini-vany jsou klimatizované, ve výborném stavu a maximálně 5 let staré. Všichni naši řidiči se domluví anglicky alespoň na komunikativní úrovni, někteří hovoří i dalšími jazyky. Naši řidiči jsou zdvořilí, zkušení a bezpečně Vás včas dovezou na místo určení.

Dále poskytujeme naše limuzíny a mini-vany pro svatby a kongresy. Na vyžádání jsme také schopni zajistit velký autobus a další druhy vozidel.

Prostudujte si naši nabídku transferů a dopravních služeb, které poskytujeme po celé České republice a střední Evropě.

Mercedes-Benz E-class sedan

Mercedes-Benz E-class sedan je vhodný pro 2 pasažéry a průvodce. Všechny naše vozy jsou klimatizovány a nejsou starší než 5 let.

Mercedes-Benz "Viano" V-class mini-van

Mercedes-Benz V-class ("Viano") je mini-van vhodný pro 3-6 pasažérů a průvodce. Všechny naše mini-vany jsou klimatizované a žádný není starší než 5 let.

Mercedes-Benz S-class

Mercedes-Benz S-class je luxusní limuzína vhodná pro 2 pasažéry a průvodce. Všechny naše limuzíny jsou klimatizované a žádná není starší než 5 let.