Výlety na míru - ČR a okolní země

Stačí, abyste nám sdělili, kolik máte času, jaký máte rozpočet, co vás nejvíce zajímá a my se o vše postaráme! Tým našich expertů na VIP služby cestovního ruchu pro vás (nebo vaše klienty) sestaví výlet na míru po Praze, České republice nebo do okolních zemí ve střední Evropě.

 

Privátní výlety:

Privátní průvodce

Naši zkušení a příjemní privátní průvodci vám s nadšením ukážou to nejlepší z Prahy a případně felxibilně přizpůsobí tempo a obsah prohlídky/výletu podle vašich požadavků. Rádi vám také umožní objevit krásy českého venkova a mimopražských památek.

Díky dlouhodobým partnerstvím s nějlepšími cestovními agenturami a průvodci po střední Evropě zajišťujem při zachování špičkové kvality také výlety do Rakouska, Německa, Slovenska, Polska a Maďarska.

Náš vozový park

Pronájem auta s řidičem

Najměte si špičkový pohodlný vůz Mercedes-Benz se soukromým anglicky-mluvícím řidičem, který vám bude ve všem nápomocen a bezpečně a rychle vás dopraví namísto určení. Zajišťujeme jak krátké letištní transfery, tak výlety po celé střední Evropě.

Naši řidiči jsou schopni vám také podat základné informace o místních zvyklostech a památkách - pro detailnější informace pro vás zajistíme průvodce.

Jaké jsou vaše požadavky?

Prosím specifikujte přibližné datum odjezdu, počet osob a destinace, které si přejete navštívit

* Potvrdit e-mail:

(nepovinné)

4 x 1 =

Prosím spočtěte příklad, abychom ověřili, že nejste robot