Privátní výlet do Karlových Varů z Prahy

Privátní výlet do Karlových Varů z Prahy

Pojeďte s námi na celodenní výlet z Prahy do Karlových Varů a Mariánských Lázní. Karlovy Vary jsou největší a nejznámější lázeňské město v Čechách. Mariánské Lázně v zalesněnými kopci, ač menší, jsou se svými krásně barevnými romantickými hotely a lázeňskými domy také významnými lázněmi a určitě stojí za návštěvu. Karlovy Vary byly založeny ve 14. století a jejich 12 horkých pramenů se brzy stalo populární mezi evropskou šlechtou, která sem začala jezdit na lečebné procedury. Karlovy Vary jsou také známé jako sídlo sklárny Moser. Kolonády v Karlových Varech i Mariánských Lázních jsou určeny ke klidným procházkám na čerstvém vzduchu a pití z blahodárných horkých pramenů. Můžete si také objednat koupel v horké minerální lázni - rezervace předem je nutná.

Celodenní výlet do Karlových Varů a Mariánských Lázní z Prahy zahrnuje procházky po kolonádách, kde se můžete napít z různých léčivých pramenů. Dále můžeme navštívit sklárnu Moser a likérku Becherovka. Přejete-li si minerální lázeň, prosím sdělte nám to předem.

 

Více o prohlídce Karlových Varů

Karlovy Vary jsou krásné historické město a také nejznámější české lázně. Leží asi 120 km na západ od Prahy a autem to do Karlových Varů z Prahy trvá přibližně 2 hodiny. Prosím vemte na vědomí, že centrum Karlových Varů je pěší zóna a dále jestliže si přejete objednat na lázeňskou procedůru (např. relaxaci v léčivé minerální vodě nebo masáž), je potřeba se objednat předem.

 

Karlovy Vary - fotky:

Objednejte si výlet:

:


  • Sklárna Moser Zavřeno Po Út St Čt So Ne (19 pro 2022 - 19 pro 2024) 1 x 18 EUR
  • Jan Becher Muzeum Zavřeno Po Út St Čt So Ne (N/A - N/A) 1 x EUR
N/A EUR
Karlovy Vary

Karlovy Vary

Nejznámější české lázeňské město proslavené léčivými minerálními prameny a sklárnami Moser

O výletu ...
Objednat ...
EUR