Mariánské Lázně & Karlovy Vary

Mariánské Lázně & Karlovy Vary

Pojeďte s námi na celodenní výlet z Prahy do Karlových Varů a Mariánských Lázní. Karlovy Vary jsou největší a nejznámější lázeňské město v Čechách. Mariánské Lázně v zalesněnými kopci, ač menší, jsou se svými krásně barevnými romantickými hotely a lázeňskými domy také významnými lázněmi a určitě stojí za návštěvu. Karlovy Vary byly založeny ve 14. století a jejich 12 horkých pramenů se brzy stalo populární mezi evropskou šlechtou, která sem začala jezdit na lečebné procedury. Karlovy Vary jsou také známé jako sídlo sklárny Moser. Kolonády v Karlových Varech i Mariánských Lázních jsou určeny ke klidným procházkám na čerstvém vzduchu a pití z blahodárných horkých pramenů. Můžete si také objednat koupel v horké minerální lázni - rezervace předem je nutná.

Celodenní výlet do Karlových Varů a Mariánských Lázní z Prahy zahrnuje procházky po kolonádách, kde se můžete napít z různých léčivých pramenů. Dále můžeme navštívit sklárnu Moser a likérku Becherovka. Přejete-li si minerální lázeň, prosím sdělte nám to předem.

 

Nakonfigurujte si Vaši prohlídku Mariánských Lázní a Karlových Varů:

 Vyber

  - :

Dospělí:

Děti:

570 EUR

620 EUR

  • 0 EUR
  • N/A EUR
  • 400 EUR
Zobrazit více jazyků Skrýt další jazyky

  • Po Út St Čt So Ne (19 pro 2022 - 19 pro 2024) 1 x 18 EUR
  • Po Út St Čt So Ne (N/A - N/A) 1 x EUR

Platbu můžete provést v hotovosti nebo kartou (VISA, Master, AmEx) přímo u řidiče

N/A EUR

Více o prohlídce Mariánských Lázní

Mariánské Lázně (nebo německy Marienbad) jsou slavný lázeňský resort asi 150km od na západ od Prahy. Autem to z Prahy do Mariánských Lázní trvá přibližně 2 hodiny..


Mariánské Lázně - fotky:

Více o prohlídce Karlových Varů

Karlovy Vary (nebo německy Carlsbad) jsou krásné historické město a také nejznámější české lázně. Leží asi 120 km na západ od Prahy a autem to do Karlových Varů z Prahy trvá přibližně 2 hodiny. Prosím vemte na vědomí, že centrum Karlových Varů je pěší zóna a dále jestliže si přejete objednat na lázeňskou procedůru (např. relaxaci v léčivé minerální vodě nebo masáž), je potřeba se objednat předem.


Karlovy Vary - fotky: